Płockie schronisko dla zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Płocku- dowiedz się więcej


#1 2009-01-29 23:49:01

jona

Użytkownik

Punktów :   

Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela


"Człowieczeństwo poznajemy po stosunku do zwierząt"

Offline

 

#2 2009-02-01 20:49:26

rott

Administrator

Punktów :   

Re: Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela

Pies znalazł już nowy dom :-)


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem- Artur Schopenhauer

Offline

 

#3 2009-02-02 15:12:54

jona

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela

))))))))))))))))))))))))))))))))) cudowna wiadomosc !!!!!!!!!! )))) czytales moze na forum gazety.pl post romana o kocie i strazy miejskiej? mnie szlag trafil, sprawa bedzie wyjasniana z SM, maja pomagac zwierzetom a nie stac i patrzec jak kona mi rece opadaja na brak wrazliwosci u ludzi, pozdrawiam Cie


"Człowieczeństwo poznajemy po stosunku do zwierząt"

Offline

 

#4 2009-02-04 14:47:22

rott

Administrator

Punktów :   

Re: Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela

Problem ze SM polega na tym, że w zasadzie nie interweniują oni w sposób czynny. Mam tu na myśli np. odwiezienie rannego psa czy kota do schroniska. Nie robią tego, bo twierdzą, że przepisy im nie pozwalają, a w dodatku... musieliby dezynfekować samochód. To wszystko powoduje opóźnianie pomocy.
Co do wyjęcia opisanej pałki. Uważam osobiście że strażnik chciał tylko dotknąć kota, żeby sprawdzić jego stan. Nie dziwię się mu, bo sam gołą ręką nie ryzykowałbym dotykanie przestraszonego, obolałego dzikiego kota. Kto został przez kota ugryziony, wie o czym mówię. To samo dotyczy dotykania kota butem. Myślę, że nikt zwierzaka nie kopał, nie przyduszał, ani z ulicy nie próbował w ten sposób ściągnąć. Po prostu w taki, a nie inny sposób próbował sprawdzić jego reakcje. Nie usprawiedliwiam SM. Skupiłbym się jednak na tym, aby znaleźć sposób aby zmusić ich do czynnego działania, autentycznego pomagania, a nie tylko asystowania kierowcom schroniska.


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem- Artur Schopenhauer

Offline

 

#5 2009-02-04 20:46:25

jona

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela

tylko jak ich zmusic :-/ kiedy wzywalismy ich by nam pomogli w interwencji, to owszem,przyjezdzali, po godzinie i na ich twarzach byl kpiacy usmieszek na to ze czlonkowie TOZu sie przejmuja zwierzetami :-/  zeby powiadamiali od razu TOZ to ktos by od razu pojechal i zabral kota do lecznicy na wlasny koszt, tylko zeby oni nas zawiadamiali,by chcieli miec numery komorek ludzi z  TOZu zapisane,a ja samochodu nie mam ale wzielabym taxi i zabrala tego kota by go uspic jesli nie mozna by bylo mu juz pomoc . mogliby tez w samochodach wozic w bagazniku plastikowa skrzynke by sie nie musieli przemeczac i dezynfekowac. przykre ze tylu ludzi jest nieczulych na cierpienie zwierzat :-/


"Człowieczeństwo poznajemy po stosunku do zwierząt"

Offline

 

#6 2009-02-04 21:02:18

rott

Administrator

Punktów :   

Re: Pobity Szarik czeka na nowego właścieciela- DOBREGO właściciela

Najprostszy sposóbb to zainteresowanie tą sprawą któregoś z radnych i sukcesywne dopytywanie się o wyniki jego interwencji.


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem- Artur Schopenhauer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl